wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Aktywator do zabiegu złuszczającego SKIN PEELING 3-F SOLUTION

Aktywator do zabiegu eksfoliacji o działaniu biologicznym i mechanicznym w celu złuszczenia martwego naskórka, przygotowania skóry do dalszych zabiegów w gabinecie i zmniejszenia niedoskonałości, bazujący na składnikach roślinnych. Aktywator wraz z maską Skin Peeling 3-F Mask stanowi zabieg złuszczający o odczynie zasadowym (pH 9-9,5) o właściwościach keratolitycznych. Polecany szczególnie dla osób z cerą wrażliwą, bardzo delikatną, która nie toleruje złuszczania preparatami o odczynie kwaśnym, a także dla mężczyzn, gdzie niemożliwe jest wykonanie pilingu chemicznego po goleniu, ze względu na pieczenie skóry. Celem zabiegu jest zmniejszenie grubości warstwy rogowej naskórka poprzez potrójne działanie:

  • odmłodzenie skóry dzięki stymulacji odnowy komórkowej, wygładzeniu i wypłyceniu zmarszczek,
  • depigmentacja poprzez ujednolicenie kolorytu cery,
  • wyregulowanie ilości wydzielanego przez skórę sebum dla osób z cerą tłustą lub trądzikową, z grudkami i niedoskonałościami poprzez oczyszczenie cery, zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów oraz działanie przeciwzapalne i przeciwtrądzikowe.

Skład kosmetyku:

  • miód - z bogactwem flawonoidów o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym, zawierających witaminę A, witaminy z grupy B szczególnie B3, która hamuje wydzielanie łoju w nabłonkach komórek
  • wyciąg z cytryny - w skład którego wchodzą flawonoidy chroniące i wzmacniające kapilary usprawniające cyrkulację krwi. Zawierają ponadto witaminy i mierały w procesie odnowy i regeneracji komórek skóry oraz wykazują działanie oczyszczające i ściągające.
  • ekstrakt z wierzby - naturalne źródło kwasu salicylowego o działaniu eksfoliującym, oczyszczającym, regulującym wydzielanie sebum, redukującym wielkość porów skóry, natyseptycznym, bakteriobójczym oraz hamującym stany zapalne.
  • olejek waniliowy - aktywizuje przepływ krwi, regeneruje, wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwrodnikowe.
  • wyciąg z szałwi - działający drenująco, detoksykująco, przeciwzapalnie, wygładzająco i obkurczająco.

Sposób użycia: należy zmieszać jedną miarkę maski proszkowej z jedną miarką aktywatora Skin Peeling 3-F Solution w proporcji pół na pół z wodą. W przypadku zbyt gęstej formuły należy dodać wody. Następnie gotową pastę nakładamy na twarz, szyję i dekolt za pomocą pędzla i delikatnie masujemy zwilżonymi wodą palcami przez 5-7 minut, następnie pozostawiamy preparat na skórze przez 15 minut. Na koniec zabiegu maskę zmywamy wodą.

Zabieg wywołuje stopniowe zwiększenie krążenia krwi w naczyniach, które słabnie po zmyciu preparatu. Dzięki właściwościom silnie oczyszczającym Skin Peeling 3-F może spowodować pogorszenie stanu cery tłustej, trądzikowej lub z tendencją do powstawania zaskórników przez kilka następnych dni po zabiegu. W miarę upływu czasu stan skóry wyraźnie poprawia się, pory zmniejszają się i odblokowują, trądzik redukuje się, a cera jest rozświetlona i wygląda zdrowo.

Zaleca się wykonanie jednego zabiegu na tydzień, maksymalnie sześć zabiegów w serii.
 
Pojemność: 50ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie