wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Aktywne serum ADVANCE ETERNITY JOVENESSE

Aktywny koncentrat z roślinnymi komórkami macierzystymi, wyciągiem z imbiru, genisteiną, witminami i zieloną herbatą. Działa rewitalizująco na komórki skóry, chroni przed negatywnymi czynnikami z zewnątrz i naprawia jej uszkodzone struktury. 

Składniki preparatu:

  • genisteina sojowa - molekuła, która potrafi w sposób widoczny odbudować uszkodzone struktury skóry, powstałe w wyniku redukcji poziomu estrogenów związanych głównie z menopauzą. Niższy poziom estrogenów implikuje mniejszą ilość produkowanego kolagenu i progresywnie następujące uszkodzenia w skórze. Dzieje się tak dlatego, że hormony te odgrywają istotną rolę w produkcji tychże protein. W fibroblastach znajdują się estrogenowe receptory, które aktywują proces syntezy kolagenu. Na szczęście, receptory te mogą być również uaktywniane poprzez tzw. fitosterole np. genisteinę, która potrafi prawidłowo połączyć się z receptorem β-estrogenicznym danego fibroblastu, początkując produkcję włókien kolagenu i umożliwiającym wzrost syntezy kolagenu IV ponad 53%. Z drugiej strony, molekuła ta jest w stanie zredukować enzym tyrozynazy, odpowiedzialny za formowanie metaloproteinaz macierzy zewnątrzkomórkowej, które degradują włókna kolagenowe oraz stymulować antyoksydacyjny system obronny. Następuje tutaj jakby podwójna ochrona kolagenu, hamowanie jego degradacji oraz jego wzrost.działa stymulująco na proces regeneracji komórek i redukuje głębokość zmarszczek. Preparat bogaty w fosfolipidy i fosfoproteiny.
  • koncentrat z imbiru - o właściwościach przeciwstarzeniowych i przeciwzmarszczkowych. Działa wygładzająco, zmiękczająco i powoduje lekkie napięcie skóry. 
  • komórki macierzyste pozyskane z różnych gatunków jabłek jako substancje opóźniające starzenie się skóry, chroniące przed promieniowaniem UV, stymulujące rozwój nowych komórek i przedłużające ich żywotność, redukujące głębokość zmarszczek i powodujące wzrost syntezy kolagenu I o 250% i kolagenu III o 280% (udowodnione w testach in vivo).

Pojemność: 50ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie