wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Ampułki wzmacniające cebulki włosowe MESOTER HAIR

UWAGA! W wyniku zakłóconych łańcuchów dostaw półproduktów oraz opakowań kosmetyków marki TDC, w obecnej światowej sytuacji na rynku, na opakowaniach szklanych ampułek Mesoter Hair, widnieje napis CL-Ter. W imieniu producenta zapewniamy, iż produkt ten jest zgodny z INCI widniejącym na opakowaniu zewnętrznym oraz specyfikacji i opisie produktu. Ampułki o nazwie Hair dystrybuowane są w Europie i USA, natomiast ampułki z napisem CL-Ter sprzedawane są w krajach Ameryki Południowej. Jest to dokładnie taki sam skład produktu.

Preparat na bazie wyciągów roślinnych i aminokwasów pobudzający cebulki włosowe do wzrostu. Zalecane stosowanie w sesji co tydzień przez 12 tygodni.

Skład kosmetyku:

  • Auxina tricogena – kompleks roślinny działający w fazie wzrostu włosa. Działa stymulująco na mieszki włosowe usprawniając ich regenerację i poziom nawilżenia,
  • placenta – bierze udział w metaboliźmie komórek oraz w procesie dostarczenia tlenu włosowi,
  • Gingko biloba – aktywizuje mikrocyrkulację i stymuluje włos do wzrostu,
  • Urtica dioica - wzmacnia wewnętrzne włókna włosa, odżywia skórę głowy, dostarcza tlenu cebulkom włosowym zatrzymując proces ich wypadania,
  • kompleks aminokwasów (L-metionina, L-lizyna, L-cysteina) – aminokwasy stymulujące metabolizm i aktywność życiową cebulek włosowych, działa usprawniająco na syntezę protein i produkcję keratyny.

Wskazania do zabiegu z użyciem preparatu: w zabiegach zapobiegających utracie włosów, oddziałujących na fizjologiczny proces wzrostu włosa i o działaniu regenerującym skórę głowy.

Pojemność: 24 ampułki po 2ml

 
wróć do kategorii kup produkt w sklepie