wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Hydrożelowa maska liftingująca HYDRAMASK LIFTING EFFECT

Maska w płacie o właściwościach regenerujących i przeciwstarzeniowych. Wykonana z hydrożelu zawierającego skoncentrowane składniki aktywne odżywiające skórę, napinające i przywracające właściwy owal twarzy. Składniki działają dwojako: z jednej strony wypełniają zmarszczki i liftingują, z drugiej działają rewitalizująco, nawilżajaco i wygładzająco. Maska zawiera:

  • hexapeptyd redukujący głębokość i długość zmarszczek o właściwościach napinających,
  • kwas hialuronowy - naturalny składnik mukopolisacharydów wchodzących w skład skóry właściwej. Znacząco przyczynia się do rozrostu komórek, ich migracji. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, przenikając przez skórę i doskonale wiążąc wodę. Działa jak gąbka, przewyższając własny ciężar właściwy o 20 razy. Wykazuje również skuteczne działanie regenerujące szczególnie, gdy skóra narażona jest na nadmierne działanie promieni UVB np. w przypadku poparzeń, gdzie degradacja hialuronianu w komórkach jest większa niż poziom jego produkcji,
  • Gingko biloba - bogaty we flawonoidy, działający antyoksydacyjnie i regenerująco,
  • wyciąg z kasztanowca o właściwościach uszczelniających naczynia krwionośne, kojących, rewitalizujacych i regenerujących.

Pojemność: komplet 6 szt. masek

wróć do kategorii kup produkt w sklepie