wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Kompleks kwasów do zabiegów złuszczania naskórka BIONIC PEELING

Wyjątkowa formuła oparta na kwasie laktobionowym, glikolowym oraz mlekowym do zabiegów złuszczania naskórka, nawet w przypadku najbardziej wrażliwych skór (trądzik różowaty, skóra naczyniowa) o stężeniu 40%. Doskonale regeneruje, likwiduje przebarwienia, spłyca blizny i rozstępy oraz zaciemnienia wokół oczu. 
Procedura stosowania preparatu w gabinecie jest niezwykle prosta, a mianowicie po oczyszczeniu skóry nakładamy cieńką warstwę kwasu i pozostawiamy na 2-10 minut. Następnie zmywamy kosmetyk zimną wodą, po czym nakładamy ampułkę neutralizatora, pozostawiamy na 5 minut i również zmywamy zimną wodą. Podczas zabiegu należy kontrolować stan skóry (zaczerwienienie) oraz pytać klienta o odczuwalne bodźce (mrowienie). W przypadku dużego dyskomfortu należy zabieg skrócić. Na zakończenie wklepujemy w skórę odpowiedni krem. Przed zastosowaniem kremu polecamy użyć wody termalnej w celu złagodzenia ewentualnego zaczerwienienia skóry.

W 90% przypadków zastosowania preparatu złuszczającego Bionic Peeling klientki odczuwały dość silne pieczenie skóry, które jednak nie powodowało jej zaczerwienienia. Kompleks jest więc sprawdzonym kosmetykiem polecanym do skóry bardzo wrażliwej, z trądzikiem różowatym i naczynkami, jednakże bez stanów zapalnych. Działa rewitalizująco, odmładzająco i nadaje promienność cerze.

Pojemność: 100ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie