wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Krem GOLD ORCHID COTTON FACE CREAM

Znakomity preparat do intensywnego zabiegu w gabinecie, złożony z 17 wyciągów roślinnych z różnych gatunków orchidei zawierający:

 • tetrahydropiperyne: doskonały aktywny nośnik, pozyskany z piperyny obecnej w ziarnach pieprzu czarnym i tzw. Long Pepper (pieprzu indonezyjskim).
 • masło Shea: bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe. W naturalny sposób regeneruje komórki skóry, zwłaszcza ze zmarszczkami oraz chroni ją.
 • witamina E: silny antyoksydant. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami.
 • witamina F: bogata w niezbędne kwasy tłuszczowe, stymuluje aktywność komórkową.
 • ustabilizowana witamina C: antyoksydant przeciwdziałający peroksydacji lipidów (utlenianiu wielonasyconych kwasów tłuszczowych). Działa stymulująco na proces syntezy kolagenu, ujędrniając skórę. Badania właściwości kwasu askorbinowego i jego pochodnych udowodniły, że rozjaśnia przebarwienia skórne związane z wiekiem.
 • hydrolizowana soja: hamuje proces wiotczenia skóry, bogata w glikoproteiny i polisacharydy, których wpływ na włókna kolagenowe powoduje wzrost poziomu ich ściągnięcia oraz reorganizacji. Wszystkie zasady w soi zapobiegają degradacji elastyny i wywołują miejscowe, silne napięcie skóry.
 • hydrolizowane proteiny pszenicy: wykazują silne właściwości pojędrniające, szczególnie w zabiegach redukujących występowanie zmarszczek i drobnych linii.
 • tetrahydrocurcuminoide (THC): w badaniach in vitro wykazano, że kurkuminy chronią ludzkie keratynocyty (komórki naskórka) przed drażnieniem enzymu oksydazy ksantynowej. Udowodniono, że kurkuminy i tym samym pozyskane z nich THC są doskonałymi antyoksydantami i chronią skórę przed czynnikami zewnętrznymi. THC neutralizuje wolne rodniki i przeciwdziała ich tworzeniu się, a także redukuje proces melanogenezy, rozjaśniając jej tonus.
 • ekstrakt ze Spilanthes Acmella: wzmacnia funkcje bio-mechaniczne skóry, wpływa na przymocowanie włókien kolagenowych do fibroblastów, co wpływa na napięcie i gęstość jej całej struktury, zmniejszająć również jej szorstkość.
 • ekstrakt z bawełny: pozyskany z nasion. Jego skład to 18 rodzajów aminokwasów, sacharydów oraz protein. Sacharydy wykazują właściwości absorpcyjne i zatrzymujące wodę w określonych warunkach. Niektóre z nich mogą pozostać w warstwie rogowej, inne działają jako substancje silnie “filmogenne” i nawilżające, znakomicie poprawiające właściwości biochemiczne skóry. Badania naukowe dowiodły, że niektóre proteiny pozostawiają tzw. “film” na powierzchni skóry, zwiększający jej gęstość.
 • olej z nasion winogron: nasiona są bogatym składnikiem kwasów Omega 6. Ten niezbędny kwas tłuszczowy bierze udział w formowaniu membran komórkowych oraz jest ważnym antyoksydantem, który przynosi korzyści systemowi odpornościowemu oraz poprawia elastyczność i nawilżenie skóry w tym samym czasie.
 • specjalna mieszanina peptydów: ich zadaniem jest powstrzymanie procesu niszczenia kolagenu oraz spowolnienie starzenia, poprzez proces glikacji. Rewelacyjnie poprawia elastyczność skóry.

Pojemność: 200ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie