wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

O nas

Działalność naszej firmy opieramy na zdobytym doświadczeniu, dążeniu do poznawania wciąż nowych rozwiązań oraz pasji i zamiłowania do kosmetyki. Oferujemy Państwu pełną pomoc, zarówno merytoryczną, jak i marketingową w celu zwiększania zakresu swojego biznesu. Razem z naszymi klientami dążymy do opracowania perfekcyjnej oferty dla wszystkich osób korzystających z usług kosmetycznych.

Oferujemy Państwu:

  • pełną ofertę produktową do salonu,
  • pomoc w zakresie zaprojektowania i wyglądu gabinetu,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje personelu,
  • materiały marketingowe pomocne w sprzedaży,
  • dowóz kosmetyków w wyznaczone miejsce na terenie województwa wielkopolskiego lub przesłanie za pośrednictwem poczty kurierskiej DPD w dowolne miejsce na terenie całego kraju.

Na rynku polskim jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki TEGODER COSMETICS SPAIN, będącej częścią koncernu LABORATORIOS TEGOR. Firma posiada w ofercie linie do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów opracowywane we własnych laboratoriach kosmetycznych i medycznych, bazujące na medycynie naturalnej, głównie ziołowej. Koncern jest również producentem suplementów diety BIOESPANA oraz leków homeopatycznych. Firma pozyskuje najbardziej wyszukane składniki do produkcji kosmetyków, pochodzących z najdalszych krańców świata.

 

 

Zapraszamy do współpracy.