wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Ampułki pojędrniające do twarzy/ciała MESOTER FIRMING

Skoncentrowany preparat do stosowania w mezoterapii/elektroporacji do ciała o właściwościach ujędrniających i napinających. 

Skład kosmetyku:

  • hydrolizowane proteiny roślinne – kompleks roślinny, bogaty w aminokwasy o właściwościach silnie pojędrniających,
  • Centella asiatica – stosowana w celu pojędrnienia skóry twarzy i ciała. Wykazuje bardzo wysokie stężenie składników, które stymulują fibroblasty (komórki tkanki łącznej wytwarzające włókienka białkowe budujące tkankę, np. w skórze) do syntezy kolagenu i elastyny. Wzmaga syntezę kwasu hialuronowego. Wyciąg z rośliny ma zdolność modyfikowania struktury skóry i warstwy podskórnej. Centella przyspiesza gojenie ran, zmienia strukturę blizn, dzięki czemu można je wygładzić i zmniejszyć ich przebarwienie. Hamuje powstawanie zmarszczek, wygładza skórę i poprawia jej nawodnienie. Centella jest wykorzystywana do leczenia wyprysków, bliznowców, blizn, trądziku, cellulitu, ran, odleżyn i oparzeń.

Wskazania do zabiegu z użyciem preparatu: ujędrnienie ciała, podniesienie napięcia mięśni, eliminacja zwiotczeń wybranych miejsc ciała. Ampułki mogą być również stosowane do twarzy w celu pojędrnienia obwisłej i zwiotczałej skóry. 

Pojemność: 24 ampułki po 2ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie