wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Serum ochronne i przeciwbakteryjne MICROFENSINE CONCENTRATE

Biologiczne serum na bazie trójpeptydu Acetyl Dipeptide-3 Aminohexanate, który wzmacnia systemy obronne skóry w walce z bakteriami i drobnoustrojami. Jego działanie obniża ryzyko występowania zapalenia lub podrażnienia skóry zwłaszcza w przypadku cery z problemami trądzikowymi (szczególnie w trądziku dorosłych).

Skład kosmetyku:

  • AD-3A (Acetyl Dipeptide-3 Aminohexanate) - o właściwościach obronnych i stymulujących systemy ochronne skóry przed drobnoustrojami.
  • Kwas hialuronowy - jest naturalnym składnikiem mukopolisacharydów, wchodzących w skład skóry właściwej. Znacząco przyczynia się do rozrostu komórek, ich migracji. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, przenikając przez skórę i doskonale wiążąc wodę. Działa jak gąbka, przewyższając własny ciężar właściwy o 20 razy. Wykazuje również skuteczne działanie regenerujące szczególnie, gdy skóra narażona jest na nadmierne działanie promieni UVB np. w przypadku poparzeń, gdzie degradacja hialuronianu w komórkach jest większa niż poziom jego produkcji. 

Sposób użycia: w gabinecie koncentrat polecany jest do zabiegów mikronakłuwania skóry w celu zmniejszenia blizn potrądzikowych i jako zabezpieczenie skóry przed nadkażeniami, do ultradźwięków oraz do infuzji tlenowej. W domu raz do dwóch razy dziennie na oczyszczoną skórę aż do całkowitego wchłonięcia. Po serum można zastosować odpowiedni krem z linii Clinik.

Przeznaczenie produktu: do użytku profesjonalnego i domowego.

Pojemność: 30ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie