wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Serum rewitalizujące z czynnikami wzrostu komórek GF FC REVITALISING CONCENTRATE

Intensywnie rewitalizujące i odbudowujące właściwe struktury skóry serum o działaniu odżywczym, przeciwzmarszczkowym i nawilżającym. Stymuluje właściwe funkcjonowanie komórek, zwiększa syntezę wiązań kolagenu i elastyny w skórze, odmładza i regeneruje.

Skład kosmetyku:

  • Czynniki wzrostu EGF, IGF-I, Acidic FGF, Basic FGF, VFGF (sh-oligopeptide-1, sh-oligopeptide-2, sh-polypeptide-11, sh-polypeptide-1, sh-polypeptide-9) - czynniki wzrostu to peptydy biomimetyczne, czyli syntetyczne związki chemiczne otrzymane w procesie biotechnologicznym działające na zasadzie wiernego naśladowania naturalnych, obecnych w organizmie substancji sterujących procesami metabolicznymi oddziałującymi bezpośrednio na komórki docelowe. To stymulatory wzrostowe komórek, które z wiekiem tracą swoje regeneracyjne właściwości. Peptydy biomimetyczne stanowią swoisty hamulec starzenia się skóry.
  • Czysty kwas hialuronowy - jest naturalnym składnikiem mukopolisacharydów, wchodzących w skład skóry właściwej. Znacząco przyczynia się do rozrostu komórek, ich migracji. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, przenikając przez skórę i doskonale wiążąc wodę. Działa jak gąbka, przewyższając własny ciężar właściwy o 20 razy. Wykazuje również skuteczne działanie regenerujące szczególnie, gdy skóra narażona jest na nadmierne działanie promieni UVB np. w przypadku poparzeń, gdzie degradacja hialuronianu w komórkach jest większa niż poziom jego produkcji.
  • Acetyl glutamina - najbardziej efektywny zamiennik kwasu hialuronowego o znaczniej mniejszej niż kwas budowie cząsteczkowej, co przyczynia się do jej większego wchłaniania przez skórę.
  • Kwas foliowy pozyskiwany w procesie fermentacji (witamina B9) - stymuluje komórki skóry do regeneracji.

Sposób użycia: aplikować na skórę twarzy, szyi i dekoltu aż do całkowitego wchłonięcia, dwa razy dziennie przed użyciem odpowiedniego kremu. W salonach kosmetycznych nałożyć bezpośrednio po mikronakłuwaniu skóry w zabiegach mezoterapii mikroigłowej lub zastosować jako intensywne serum w zabiegach przeciwzmarszczkowych.

Pojemność: 30ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie