wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Koncentrat antycellulitowy z hirudyną LIPOGLAUCIN CONCENTRATE

Silnie skoncentrowany preparat odchudzający i przeciwdziałający cellulitowi w postaci serum do wmasowywania w skórę o działaniu termicznym (cieplnym). To szokowa terapia, która zmniejsza w efektywny sposób nierównomiernie rozłożoną tkankę tłuszczową w organizmie. Zawiera neuropeptydy, które wywołują proces lipolizy (spalania tłuszczu) w adipocytach oraz multifunkcjonalne molekuły, stymulujące lipolizę i hamujące powstawanie nowych komórek tłuszczowych wraz z wyciągiem ze śliny pijawki lekarskiej, działającym drenująco i oczyszczająco w problemach zatrzymywania wody w organizmie (problem dotykający szczególnie kobiet) tzw. kompleks Lipoglaucin™. Pijawka lekarska posiada gruczoły oddzielające ślinę bogatą w hirudynę - substancję aktywną użytą w kosmetyku. 

Skład preparatu:

  • Kompleks LIPOGLAUCIN™ - wyciąg ze śliny pijawki lekarskiej.
  • L-karnityna - naturalny składnik wszystkich komórek naszego organizmu, niezbędna przy prawidłowym metaboliźmie lipidów. Znajduje szczególnie zastosowanie w walce z cellulitem, ułatwia spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. 
  • Wyciąg z gorzkiej pomarańczy - zawiera synefrynę, która jest naturalnym substytutem efedryny, dodawanej do leków i suplementów przeznaczonych dla sportowców i osób z nadwagą. Synefryna pobudza przemianę materii, zmniejsza apetyt, równocześnie wzmaga aktywność psychiczną i ruchową oraz przywraca energię. Redukuje tkankę tłuszczową, tym samym zmniejszając cellulit.
  • Papaina - zmniejsza warstwę rogową naskórka. Działa wygładzająco, zmiękczająco i delikatnie złuszczająco.
  • Algi Chondrus crispus - o właściwościach głęboko nawilżających dzięki obecności polisacharydów w wodorostach.
  • Acetyl hexapeptide - peptyd zapewniający napięcie naskórka.
  • Ekstrakt z Glaucium flavum - jako źródło glaucyny stymulującej proces lipolizy i kontrolującej metabolizm lipidów. Redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, przyspiesza przemianę materii i zapobiega odkładaniu się substancji lipidowych w warstwie podskórnej. Zmniejsza cellulit pobudzając drenaż limfatyczny. Zapobiega również nierównomiernemu rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej.

Pojemność: plastikowa butelka z aplikatorem 300ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie