wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Ampułki na rozstępy i blizny MESOTER ANTI-STRETCH

UWAGA! W wyniku zakłóconych łańcuchów dostaw półproduktów oraz opakowań kosmetyków marki TDC, w obecnej światowej sytuacji na rynku, na opakowaniach szklanych ampułek Mesoter Anti-Stretch, widnieje napis AE-Ter. W imieniu producenta zapewniamy, iż produkt ten jest zgodny z INCI widniejącym na opakowaniu zewnętrznym oraz specyfikacji i opisie produktu. Ampułki o nazwie Anti-Stretch dystrybuowane są w Europie i USA, natomiast ampułki z napisem AE-Ter sprzedawane są w krajach Ameryki Południowej. Jest to dokładnie taki sam skład produktu.

Skoncentrowany preparat do stosowania w mezoterapii/elektroporacji do ciała o właściwościach regenerujących i sprzyjających odbudowie uszkodzonej skóry.

Skład kosmetyku:

  • fibronektyna – glikoproteina wpływająca na spójność łączeń tkanek skóry,
  • Centella asiatica – stosowana w celu pojędrnienia skóry twarzy i ciała. Wykazuje bardzo wysokie stężenie składników, które stymulują fibroblasty (komórki tkanki łącznej wytwarzające włókienka białkowe budujące tkankę, np. w skórze) do syntezy kolagenu i elastyny. Wzmaga syntezę kwasu hialuronowego. Wyciąg z rośliny ma zdolność modyfikowania struktury skóry i warstwy podskórnej. Centella przyspiesza gojenie ran, zmienia strukturę blizn, dzięki czemu można je wygładzić i zmniejszyć ich przebarwienie. Hamuje powstawanie zmarszczek, wygładza skórę i poprawia jej nawodnienie. Centella jest wykorzystywana do leczenia wyprysków, bliznowców, blizn, trądziku, cellulitu, ran, odleżyn i oparzeń,
  • hydrolizowane proteiny roślinne – kompleks roślinny, bogaty w aminokwasy o właściwościach silnie pojędrniających,
  • aminokwasy kolagenu – utrzymują struktury tkanek skóry,
  • elastyna – poprawia elastyczność i sprężystość skóry.

Wskazania do zabiegu z użyciem preparatu: wszelkiego rodzaju blizny, rozstępy, uszkodzenia skóry w celu poprawy wyglądu estetycznego. Ponadto blizny i przebarwienia potrądzikowe w celu ich wypłycenia i ujednolicenia kolorytu skóry.

Pojemność: 24 ampułki po 2ml


 
 
wróć do kategorii kup produkt w sklepie