wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Krem z fitoestrogenami, krzemionką i heksapeptydem do twarzy DELUXE ADVANCE CREAM

Krem do skóry dojrzałej o właściwościach silnie odmładzających, działający antyoksydacyjnie, przeciwzmarszczkowo, nawilżająco, tonująco, pojędrniająco i regenerująco. Polecany szczególnie w okresie menopauzy, gdzie następuje gwałtowny spadek poziomu estrogenów w organizmie.

Skład kosmetyku:

  • Genisteinę sojową - fitohormon aktywujący receptory produkujące fibroblasty, które to funkcjonują pod wypływem estrogenów. Dzięki genisteinie następuje redukcja aktywności enzymów niszczących włókna kolagenowe skóry oraz wzrost syntezy kolagenu typu IV o 53%, co wpływa na redukcję zmarszczek i drobnych linii, zagęszczenie i pojędrnienie skóry oraz jej napięcie. Postać liposomowa tego składnika umożliwia jak najgłębsze wniknięcie jej w skórę.
  • Biomimetyczny heksapeptyd-50 - to "strażnik" genomicznej gęstości skóry i tkanek, aktywuje procesy naprawcze, odnawia i chroni komórki skóry wskutek negatywnego działania promieni UV, powoduje wzrost substancji antyoksydacyjnych oraz reguluje poziom energii w komórkach wydłużając ich życie.
  • Krzemionkę - o działaniu pojędrniającym i napinającym, która wpływa na odbudowę wiązań strukturalnych w naskórku.
  • Kwas hialuronowy -  naturalny składnik mukopolisacharydów, wchodzących w skład skóry właściwej. Znacząco przyczynia się do rozrostu komórek, ich migracji. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, przenikając przez skórę i doskonale wiążąc wodę. Działa jak gąbka, przewyższając własny ciężar właściwy o 20 razy. Wykazuje również skuteczne działanie regenerujące szczególnie, gdy skóra narażona jest na nadmierne działanie promieni UVB np. w przypadku poparzeń, gdzie degradacja hialuronianu w komórkach jest większa niż poziom jego produkcji.
  • Rozpuszczalny kolagen - nadaje skórze miękkość, elastyczność, gładkość, jędrność i wzrost objętości.
  • Filtr przeciwsłoneczny SPF15

Sposób użycia: aplikować rano lub/i wieczorem po dokładnym oczyszczeniu cery. Krem można stosować również z serum z linii Deluxe Advance Advance Eternity Jovenesse 50ml.

Przeznaczenie produktu: do użytku profesjonalnego i domowego

Pojemność: 100ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie