wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Krem z kwasem hialuronowym i czynnikami wzrostu TOTAL SKIN SOLUTION

Krem o właściwościach rewitalizujących, regenerujących, odżywczych i nawilżających, z filtrem SPF15. Polecany do skóry odwodnionej, suchej, zwiotczałej, ze zmarszczkami, która pozbawiona jest blasku. Krem spowalnia fotostarzenie oraz przeciwdziała nadmiernemu rogowaceniu naskórka. Nie zawiera parabenów i środków koloryzująych, posiada delikatny, hipoalergiczny zapach. Polecany również po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Skład kosmetyku:

  • Kwas hialuronowy - jest naturalnym składnikiem mukopolisacharydów, wchodzących w skład skóry właściwej. Znacząco przyczynia się do rozrostu komórek, ich migracji. Utrzymuje kodpowiedni poziom nawilżenia, przenikając przez skórę i doskonale wiążąc wodę. Działa jak gąbka, przewyższając własny ciężar właściwy o 20 razy. Wykazuje również skuteczne działanie regenerujące szczególnie, gdy skóra narażona jest na nadmierne działanie promieni UVB np. w przypadku poparzeń, gdzie degradacja hialuronianu w komórkach jest większa niż poziom jego produkcji,
  • czynniki wzrostu EGF, IGF-I, Acidic FGF, Basic FGF, VFGF (sh-oligopeptide-1, sh-oligopeptide-2, sh-polypeptide-11, sh-polypeptide-1, sh-polypeptide-9) - czynniki wzrostu to peptydy biomimetyczne, czyli syntetyczne związki chemiczne otrzymane w procesie biotechnologicznym działające na zasadzie wiernego naśladowania naturalnych, obecnych w organizmie substancji sterujących procesami metabolicznymi oddziałującymi bezpośrednio na komórki docelowe. To stymulatory wzrostowe komórek, które z wiekiem tracą swoje regeneracyjne właściwości. Peptydy biomimetyczne stanowią swoisty hamulec starzenia się skóry,
  • rozpuszczalny kolagen - nadaje skórze miękkość, elastyczność, gładkość, jędrność i wzrost objętości,
  • hydrolizowana elastyna - dzięki właściwościom filmogennym utrzymuje właściwy poziom nawilżenia naskórka, pojędrnia skórę i bierze udział w procesach regeneracyjnych,
  • witaminy C, A, E, F i d-panthenol - o własnościach antyoksydacyjnych, nawilżających i regenerujących,
  • bioaktywne minerały (cynk, żelazo, miedź, krzem i magnez) - reaktywują uszkodzoną skórę dostarczając jej składników odżywczych. Działają jak katalizator enzymatycznych reakcji w skórze, zwiększając zdolność absorpcji składników przez komórki. 

Sposób użycia: po oczyszczeniu skóry aplikować krem rano, delikatnie wklepując aż do całkowitego wchłonięcia. Krem polecany do pielęgnacji razem z Serum z linii TDClinik REVITALIZING LOTION.

Krem znajduje się w najnowszej generacji słoiczku airless, przeciwdziałającym namnażaniu bakterii w wyniku codziennego użytkowania.

Sposób użytkowania opakowania z kremem: należy nacisnąć i poziomo przesunąć palec, dopóki krem nie pojawi się w otworze pojemnika.

Pojemność: 50ml i 200ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie