wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Kwas hialuronowy SEALURONIC GEL

Czysty kwas hialuronowy o stężeniu 1% i ciężarze 1.3 MDa połączony z wodą morską, w postaci żelu do dogłębnego nawilżenia przesuszonej, ściągniętej i nieodżywionej skóry. Połączenie działania wody morskiej wraz z właściwościami kwasu hialuronowego doskonale regeneruje i pielęgnuje skórę, która wraz z wiekiem straciła jędrność, elastyczność i właściwy poziom nawilżenia. Preparat nie klei się na skórze, doskonale się wchłania i pozostawia skórę gładką, miękką, rozświetloną i odżywioną. Dodatkowo stanowi barierę ochronną dla skóry, napina ją i redukuje istniejące zmarszczki, przeciwdziałając powstawaniu nowych. 

Skład kosmetyku:

  • kwas hialuronowy - naturalny składnik skóry człowieka, który wiąże wodę w skórze właściwej. Jest składnikiem macierzy międzykomórkowej i jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody, co stawia go na pierwszym miejscu wśród emolientów o właściwościach głęboko nawilżających skóry suche, wrażliwe i mało sprężyste. Chroni przed drobnoustrojami, bakteriami i wolnymi rodnikami, podnosi poziom elastyczności skóry, a dzięki właściwościom wypełniającym zmniejsza zmarszczki. Stymuluje regenerację kolagenu, pojędrnia, przeciwdziała parowaniu wody ze skóry i doskonale koi skórę podrażnioną.
  • woda morska - ma podobną budowę do osocza krwi, jest bogata w oligoelementy, działa kojąco i usprawnia procesy ochrony skóry przed czynnikami z zewnątrz. Skóra absorbuje wodę morską poprzez osmozę. 

Preparat jest doskonałym kosmetykiem do każdego zabiegu w gabinecie kosmetycznym oraz do pielęgnacji w domu. Szczególnie polecany w zabiegach z użyciem derma-rollerów.

INCI: aqua, maris aqua, sodium hyaluronate, polysorbate 20, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, citric acid.

Pojemność: 14 ampułek po 4ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie