wyłączny dystrybutor Borbe
1sub.png 2sub.png 3sub.png 4sub.png

Serum ceramidowe do ciała GOLD ORCHID WINE CERAMIDES

Żel bogaty w ceramidy polecany dla każdego typu skóry, również bardzo suchej, atopowej, wymagającej głębokiego nawilżenia. Po aplikacji skóra jest niezwykle gładka i miękka. 

Skład kosmetyku:

  • ceramidy - naturalny składnik skóry człowieka, znajdujące się w warstwie rogowej, gdzie ściśle do siebie przylegają, zapewniając nieprzepuszczalną powłokę dla wody.  Decydują o elastyczności skóry i utrzymaniu jej stałej temperatury. Ilość ceramidów zmniejsza się wraz z wiekiem, a skóra osób po 40 roku życia wcale ich nie produkuje,
  • witamina A - wygładza, nadaje blask skórze, działa regenerująco,
  • witamina E - o działaniu antyoksydacyjnym przeciwko wolnym rodnikom,
  • witamina F - bogata w kwasy tłuszczowe o działaniu stymulującym odnowę komórkową,
  • olej z pestek winogron - bogaty w kwasy omega 6 - doskonały antyoksydant oraz składnik nawilżający i poprawiający elastyczność,
  • olej jojoba - nazywane także "płynnym złotem" dzięki swojej żółtej barwie, otrzymywany z pierwszego zimniego tłoczenia nasion pustynnej rośliny Simondsia Chinensis, która składa się z 96% ceramidów, niesamowicie przyjemny w dotyku, hypoalergiczny, niekomedogenny, nawilżający, bogaty w witaminy A i E oraz kwas linolenowy.

Zastosowanie: żel polecany do pielęgnacji skóry po wieczornej kąpieli, w przypadku skór normalnych preparat stosujemy 1-2 razy w tygodniu.

Pojemność: 100ml

 
 
wróć do kategorii kup produkt w sklepie